top of page

O NAS

Witaj w Kot Cafe - urokliwym azylu dla wszystkich miłośników kociaków w samym sercu Wrocławia! Nasza kawiarnia powstała z pasji do kotów i pragnienia stworzenia wyjątkowego miejsca, gdzie ludzie mogą delektować się aromatyczną kawą, wybornymi herbatami i pysznymi ciastami w towarzystwie naszych siedmiu uroczych mieszkańców.

Zakochaliśmy się w kocich łapkach, mruczeniu i niepowtarzalnym charakterze każdego z naszych futrzaków. To właśnie one sprawiają, że nasza kawiarnia to nie tylko miejsce na filiżankę kawy, ale prawdziwa oaza spokoju, ciepła i radości. Założona w marcu 2018 roku, kocia kawiarnia Kot Cafe stała się miejscem, gdzie spotykają się ludzie, by cieszyć się chwilą relaksu w otoczeniu przyjaznych i kochanych kotów.

W naszym menu znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości kaw, aromatycznych herbat oraz wyśmienitych ciast. Dbamy o to, aby każdy napój i przysmak z naszej kawiarni dostarczał nie tylko rozkoszy podniebienia, ale także były świetnym towarzystwem podczas spotkania z naszymi futrzanymi przyjaciółmi.

Rezerwacje w naszej kawiarni nie są wymagane, ale można ich dokonać telefonicznie.

Przed wizytą prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.

bottom of page