top of page

Kawiarnia to królestwo kotów i to one są tu najważniejsze. W celu zapewnienia komfortu naszym czworonożnym przyjaciołom goście są zobowiązani do przestrzegania poniższego regulaminu. 

1. Witamy w świecie kociaków:

Kocia kawiarnia Kot Cafe to miejsce dla miłośników kotów. Prosimy o szacunek i delikatność wobec naszych futrzastych mieszkańców.

2. Higiena nade wszystko:

Prosimy o umycie i dezynfekcję rąk przed rozpoczęciem interakcji z kotkami. Działa to na korzyść zdrowia Twojego oraz naszych kotów.

3. Spokojne przywitanie:

Przywitaj kociaki delikatnym głaskaniem. Unikaj gwałtownych ruchów i hałasów, aby nie niepokoić kotków.

 

4. Bezpieczeństwo naszych kociaków:

Otwierając drzwi wejściowe do kawiarni upewnij się, że żaden kot nie znajduje się w pobliżu. Po wejściu/ wyjściu zamknij za sobą drzwi (prosimy nie stać w progu 😊). Zamykaj drzwi do toalety dla klientów. Jeżeli czyjeś zachowanie budzi Twój niepokój wobec kotów, prosimy poinformuj obsługę.

5. Zdjęcia z umiarem:

Zachęcamy do robienia zdjęć, ale z szacunkiem do prywatności innych gości. Nie używaj lampy błyskowej i nie zakłócaj spokoju kociaków.

6. Menu dla ludzi, nie dla kotów:

Nasze menu to przede wszystkim kawa, herbata i ciasta. Prosimy o niepodawanie jedzenia ani napojów kotom, chyba że jest to przysmak dostarczony przez personel.

 

7. Bezpieczeństwo maluchów:

W celu zapewnienia najlepszych warunków dla mieszkających w kawiarni kotów oraz dla bezpieczeństwa dzieci, zapraszamy do nas osoby powyżej 10 roku życia. Młodsze dzieci są mile widziane w każdą niedzielę. Dzieci powinny znajdować się pod opieką dorosłych oraz należy zachować szczególną ostrożność podczas interakcji dzieci i kotów. Kawiarnia nie ponosi odpowiedzialności za zadrapania dzieci przez kotki, a obowiązkiem rodziców jest wytłumaczenie dzieciom specyficznych zachowań czworonogów😊

8. Rezerwacje:

Rezerwacje nie są wymagane w naszej kawiarni, więc możesz nas odwiedzić na spontaniczną kawę. Jednak aby zagwarantować sobie miejsce i zapewnić komfort istnieje możliwość telefonicznej rezerwacji stolika. Rezerwacje są bezpłatne, ale muszą być dokonane z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem.

 

Dziękujemy za przestrzeganie naszego regulaminu, który ma na celu zapewnienie przyjemnej atmosfery zarówno dla Ciebie, jak i dla naszych kociaków. Miłego pobytu w Kot Cafe!

bottom of page